Kaan Bilgisayar Antalya da 2009 yılında kurulmuştur. Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden itibaren öncelikle kaliteye yöneldik ve müşterilerimizi de kaliteye yönelttik. Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatan Kaan Bilgisayar, müşteri sadakati ve öz güvenirliğini korumaktadır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için online hizmet çalışmalarımıza başladık artık Türkiye’ nin her yerinden online ürün satışı mümkün olacaktır.

Misyonumuz, her tüketiciye hak ettiği hizmeti vermektir. Ayrıca güvenli alışveriş ortamında en uygun fiyat ve en iyi ürün çeşidini sunmaktır. Bundan sonraki süreçte de Kaan  Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmetimize devam edeceğiz.

Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullandırmayı ve siz değerli müşterilerimize en iyi güvenlik sistemlerini sunmaktan gurur duymaktayız. CCTV Kamera Sistemleri her projeye uygun çözümler üretilerek sizlere sunulmaktadır. DVR kayıt sistemi üzerinden mobil izleme olanağı sağlayarak evinizi, iş yerinizi, ofisini, deponuzu, her yerden her an görüntüleme imkanı sağlayarak gözünüz arkada kalmadan hayatınızı kolaylaştır maktayız.